BİZ KİMİZ?

Serkan TUTAR, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde aldığı sağlıklı beslenme ve diyet etiği konularındaki bilimsel eğitimi ve kendi kişisel araştırmalarını ve çalışmalarını; toplum sağlığını korumak ve toplumda beslenme bilincini arttırmak amacı TUTAR’LI DİYET BESLENME VE DANIŞMANLIK YAŞAM KOÇLUĞUNU kurdu.
Misyonumuz, bilimsel literatürün yolundan ve güncellenmiş bilgilerin ışığından ayrılmadan, meslek etiklerimizden ödün vermeden ve beslenme biliminin diğer bilim dalları ile olan alakasını yadsımadan; bireylerin ve toplumun sağlığını korumak ve yaşam kalitesini arttırmak amacı ile toplumun her katmanından ve hayatın her kısmından gelen bireylerin“SAĞLIKLI BESLENME BİLİNCİNE” sahip olmasını sağlamaktır.
Vizyonumuz, toplumumuzda yer alan bireyleri, sağlığı ve beslenmeyi etkileyen faktörler ve sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirerek, kamuoyunca kabul edilmiş, Türkiye’nin öncü ve en saygın sağlıklı yaşam ve beslenme merkezini oluşturmaktır.
Tutar’lı Diyet; Türkiye’nin ilk ve tek ISO-9001 kalite belgeli beslenme danışmanlık merkezidir. Tutar’lı Diyet, ISO-9001 kalite esaslarının yanı sıra; TSE Diyetisyenlik Standartlarına, EFAD (Avrupa Diyetisyen Dernekleri Federasyonu) yeterlilik kriterlerine ve ICDA (Uluslar arası Diyetetik Dernekleri Konfederasyonu) Uluslar arası Etik ve İyi Uygulamalar Kodları’na uygun hizmet vermeyi taahhüt eder.