Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
tutarlidiyet.com MEDYADİYET LTD. ŞTİ. Adına;

Ahmet Yıldız
Mail: ahmet.yildiz@tutarlidiyet.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Zehra Aycan

Mail: zehra.aycan@tutarlidiyet.com

Haber Editörleri / News Editors
Fatoş Toy
Mail: fatos.toy@tutarlidiyet.com

Erkan Ceyran
Mail: erkan.ceyran@tutarlidiyet.com

Ezgi Soytürk
Mail: ezgi.soyturk@tutarlidiyet.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Efkan Kartal
Mail: efkan.kartal@tutarlidiyet.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
İlhami Asya
Mail: ilhami.asya@tutarlidiyet.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Mustafa Gülsoy
Mail: mustafa.gulsoy@tutarlidiyet.com

Reklam / Advertise
Çağlar Yıldız
mail: info@tutarlidiyet.com

Barındırma / Hosting
BURTİNET

Yazılım / Software
Wordpress

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize info@tutarlidiyet.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Adres / Adress
Şeyh Ahmet Mahallesi Seyyah Sokak. No : 22- 3 İstanbul
MAİL: info@tutarlidiyet.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2022 tutarlidiyet.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde  tutarlidiyet.com ’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. tutarlidiyet.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

tutarlidiyet.com , herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on tutarlidiyet.com . This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.