TutarliDiyet.Com her yaştan kilo problemi yaşayan kadın ve erkeklere sağlıklı zayıflama önerileri sunan bir sağlık sitesidir. Tamamen kullanıcıların sağlığına yönelik ipuçları, püf noktaları, örnekler ve medya da yer alan içerikleri derleyip barındıran bir web sitedir.

Uzun ve kaliteli bir yaşam için, sağlıklı beslenme bilinci gereklidir. Bu bilince ulaşmak ve ömür boyu devam ettirmek, uzun fakat eğlenceli bir yolculuktur. Yolculuğunuz süresince TutarliDiyet.com web sitesinin, sizler için iyi bir yol arkadaşı olacağını temenni eder, bu dinamik varoluşta sizleri de aramızda görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız.

GÖRSEL KULLANIMI

Sitemizde yer alan tüm görsel resimler TutarliDiyet.Com sitesine ait olup kopyalanması yasaktır. Telif hakları  tarafından korunmaktadır. İçerik ve resimlerin kopyalanması durumunda resim lisans sahipleri tarafından yasal işlem başlatılmaktadır.


UYARI

Tüm içerikler her ne şartta olunursa olunsun doktor ve/veya uzmanların kontrolünde uygulanmalıdır. Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Doğabilecek herhangi bir sorunda TutarliDiyet.Com ve site yönetimi kesinlikle sorumlu değildir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlı size sunulan bu içerikleri uygulamadan önce mutlaka aile hekiminize veya bir doktor yada uzmana kesinlikle danışıp onay alınız.

Bizlere destek olmak isterseniz iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.