ibucold C Neye Yarar?

ibucold C Neye Yarar? Ibucold C, soğuk algınlığı, grip ve yüksek ateşten kurtulmak isteyenler için uyku yapmayan bir seçenektir. Ibucold C, soğuk algınlığı, grip ve hatta yüksek ateş dahil olmak üzere çeşitli üst solunum yolu enfeksiyonlarının semptomlarını hafifletmek için çalışır. Gerektiğinde alınmalı, ancak eczacınız veya doktorunuz tarafından önerilenden daha fazla alınmamalıdır.

Ibucold C, aşağıdakiler dahil olmak üzere soğuk algınlığı ve grip semptomlarını hafifletmek için kullanılır: Ateş. Boğaz ağrısı. Tıkanıklık. Baş ağrısı. Vücut ağrıları. İbucold C’yi reçetesiz olarak satın alabilir ve soğuk algınlığı veya gribin hafif semptomlarını yönetmeye yardımcı olmak için gerektiğinde bir veya iki gün boyunca alabilirsiniz. ibucold C alırken alkolden kaçının.

ibucold C Neye Yarar?

Ibucold c, viral üst solunum yolu enfeksiyonlarını (soğuk algınlığı, grip ve soğuk algınlığı gibi) tedavi etmek için kullanılır.

Ibucold C, soğuk algınlığı, grip ve diğer enfeksiyonların ateş, ağrı ve diğer semptomlarını hafifletmeye yardımcı olan bir soğuk algınlığı ve grip ilacıdır. Ibucold C, ateşi düşürmeye, ağrıyı ve iltihabı hafifletmeye yardımcı olan steroidal olmayan bir antiinflamatuar ilaç (NSAID) olan ibuprofen içerir.

Ibucold C boğaz ağrısı, burun akıntısı, öksürük ve vücut ağrıları gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarının semptomlarını hafifletmek için kullanılır. Komplike olmayan soğuk algınlığı veya grip tedavisinde ve bunların orta kulak iltihabı (kulak enfeksiyonları) gibi komplikasyonlarında kullanılır. Ayrıca ateş, baş ağrısı ve kas ağrıları gibi diğer grip semptomlarını da hafifletir. Ibucold C doktor ziyaretine gerek kalmadan evde alınabilir

Ibucold C soğuk algınlığı, grip, farenjit, tonsillit ve influenza gibi viral üst solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Ibucold C ayrıca yüksek ateşi düşürür, ağrıyı hafifletir ve daha hızlı iyileşmenize yardımcı olur. Soğuk algınlığı semptomlarından kurtulmanızı sağlamak için birlikte çalışan aktif bileşenlerin bir kombinasyonunu içerir.

ibucold C Nedir?

ibucold C Neye Yarar
ibucold C Neye Yarar

Ibucold C, soğuk algınlığı, grip, farenjit, tonsillit ve influenza gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarının semptomlarını hafifletmek için kullanılır. Ibucold C ayrıca ateşi düşürmek için de kullanılır. Ibucold C ağız yoluyla uygulanır ve yiyeceklerle birlikte veya aç karnına alınabilir. Ibucold C 2 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. ibucold C reçetesiz satılan bir öksürük ve soğuk algınlığı ilacıdır. Ibucold, soğuk algınlığı, grip ve diğer solunum yolu enfeksiyonları ile ilişkili semptomları tedavi etmek için kullanılır. Ibucold C burun akıntısı, boğaz ağrısı, öksürük ve hapşırmayı hafifletir.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.