Çalışan Annelere Zayıflama Önerileri

Çalışan Annelere Zayıflama Önerileri; Ben 32 yaşında çalışan bir anneyim. 25 yaşımdan beri her yıl düzenli olarak bir spor kulübüne giderdim ta ki çocuk sahibi oluncaya kadar. Bütün çalışan annelerin yaşadığı gibi ben de çocuk sahibi olduktan sonra farkettim bir zamanlar ne kadar çok zamana sahip olduğumu ve bu zamanı yeterince iyi değerlendiremediğimi. Bu ayrıcalıklarımdan biri olan spor kulübü üyeliğimi de uzun bir süre kullanamayacağımı işte o zaman anladım. Aradan geçen 3 yıllık zaman zarfından sonra üyeliğimi yenileyip aldığım kilolarla beraber spor kulübünün yolunu tuttum.

Kilo Vermek İçin Doğru Yolu Tespit Edin

Burada kısaca; sizinle ilgili bir dosya açılır yaş, kilo ve boy kriterleriniz baz alınarak bütün vücut değerleriniz ölçülür, ne için geldiğiniz sorularak (kilo alma, kilo verme, sabit kilo vb.) bu doğrultuda kulüp antrenörleri tarafından bir program hazırlanır. İlk program vücudu spora hazırlamak için hafiftir. Tabi bu programa harfiyen uymak durumundasınızdır. Ben hayatım boyunca hiç bu kadar kilolu olmadığım için antrenörlerin yazdığı programa bu denli uymaz 1 saat yürüyüp çıkışta yemek yemeğe giderdim. Bu yapılabilecek en kötü şeydir çünkü zaten geç vakitte gittiğiniz için daha da geç saatte yediğiniz yemek ya da aparatif yiyecekler kilo olarak size geri dönecektir. Bu nedenle şu anda programımı geç saat de olsa tamamlamaya özen gösteriyorum.

Çalışan Annelere Zayıflama Önerileri
Çalışan Annelere Zayıflama Önerileri

Öğünlere Dikkat

Akşam yemeğimi saat 18:00′a kadar yiyip spora gidiyorum. Spordan sonra kendinizi aşırı derecede açıkmış hissettiğniz zaman hafif ve kalorisi en az yiyecekleri (bunda kastetiğim diyet yiyecekler değildir) ya da meyveleri tercih etmelisiniz. Ben kulüpten ortalama 21:30-22:00 saatlerinde dönüyorum. Bu nedenle genellikle birşey yememeyi tercih ediyorum. Çünkü beynim kalorili olmadıkça hiçbir besinle doymuyor. İşte en önemli noktalardan biri de Bu: “Pozitif Düşünce”… “Pozitif Düşünce” ile ilgili okuduğum bütün kitaplardan “İstediğin şeyi çağır ve öyle olacağına inan” denmesi gerektiğini öğrendim. İlk başlarda inanmamakla beraber uygulamaya başladım.Uygulayın ve sonucu kendi gözlerinizle görün.

Çalışan Annelere Zayıflama Önerileri

Size vereceğim örnek belki size ışık tutabilir. Spora ilk başladığımda koşu bandına çıktığım zaman kilo ve dakika girilen bölüme 72 yazmam gerekirken 60 yazıyordum ve aylar sonra bir baktım ki gerçekten 60 kilo olmuşum, 60 kiloya geldiğimde 55 yazmaya başladım ve şuan 55 kilo olmama ragmen 52 yazıyorum. Beynime 52 kilo olacağımı kabul ettirmeye çalışıyorum ve başarılı da oluyorum.

Sağlıklı yaşam için inanç ve özveri şarttır…Tutarlı Diyet Google News

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.